♥♥♥♥♥♥♥♥


  Šrekas. Ilgai ir laimingai (Lt, BDRip, 2010)

  Share
  avatar
  Agniusius
  Admin

  Pranešimų skaičius : 34
  Join date : 2010-12-13
  Age : 20
  Miestas : Cnc ;)

  Šrekas. Ilgai ir laimingai (Lt, BDRip, 2010)

  Rašyti  Agniusius on Tr. 12 15, 2010 10:33 am

  Originalus pavadinimas: Shrek Forever After
  Žanras: Animacinis | Nuotykių | Komedija
  Metai: 2010
  Pastatyta: JAV
  Režisierius: Mike Mitchell
  Vaidina (įgarsino): Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews …  Lietuviškai įgarsino: Aidas Giniotis (Šrekas), Arūnas Sakalauskas (Bildukas), Algirdas Dainavičius (asilas), Neringa Varnelytė (Fiona), Kostas Smoriginas (Pūkis), Sigutis Jačėnas (karalius Haroldas), Dalia Michelevičiūtė (karalienė Lilijan), Andrius Žebrauskas (meduolis), Andrius Bialobžeskis (Pinokis) ir kt  Aprašymas:
  Nugalėjęs piktą drakoną, išlaisvinęs nuostabią princesę, sukūręs šeimą ir išgelbėjęs uošvio karalystę, Šrekas ima nuobodžiauti. Jis jau nebe tas piktas žalias žmogėdra, nuo kurio neatsisukdami bėgdavo drąsiausi vyrai, o pareigingas šeimos vyras. Anksčiau sapnuodavęsis tamsiausiuose košmaruose, dabar Šrekas dalija autografus ant žemdirbių šakių ir dalgių.

  Nebeapsikentęs tokio gyvenimo, Šrekas paprašo vieno paslaptingo nykštuko grąžinti jam jausmą tų dienų, kuomet jis buvo jaunas, laisvas ir nepriklausomas pelkėje gyvenęs žmogėdra.

  Deja, norai nebūtinai pildosi būtent taip, kaip mes įsivaizduojame. Šrekas susivokia patekęs į kažkokią keistą realybę, kurioje karalystės valdovas – tas pats piktasis nykštukas, žmogėdras medžioja visi kas netingi, jiedu su Fiona apskritai niekuomet nebuvo susitikę, Asiliukas jo taip pat nepažįsta, o Batuotas Katinas apskritai pavirtęs savo paties karikatūra.

  Dabar tik nuo Šreko priklauso, ar bus atstatyta teisybė ir ar pasaulis bei tiek paties Šreko, tiek jo draugų gyvenimai sugrįš į normalias vėžes.


  Aukšta vaizdo ir garso kokybė (šaltinis - Blu-ray). Profesionalus įgarsinimas.


  Failo dydis: 1.46 GB (1/3 DVD)
  Trukmė: 01:33:10
  Kokybė: Blu-ray Rip
  Video: 720x304; 23.976fps; XviD; 1779 kbps; 0.340 Bits/(Pixel*Frame)
  Audio: Lithuanian (Dolby AC3, 6 ch, 448 kbps); profesionalus daugiabalsis Lt įgarsinimas (CEE Blu-ray).


  Torrent'as: http://www.failai.lt/axntqptp7yyq/

   Dabar yra Sk. 01 21, 2018 10:57 pm